2014 Saç Renkleri

2014 Saç Renkleri

2014 yılının gelmesiyle birlikte bu yıl moda olacak saç renkleri de yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladı. Bu yazımızda bu yılın moda saç renkleri hakkında pek çok ayrıntı bulacaksınız.

Bu yılın moda saç renkleri:

-Ombre Saç Renkleri: Ombre saç renkleri bu yılda hızından hiçbir şey kaybetmeyeceğini moda defileleri ve film galaları ile belli etti. Özellikle kahverengi saçlarda harika durduğunu düşündüğümüz ombre saçları dilerseniz başka renklerle de kullanmanız mümkün.

En Güzel Ombre Saç Önerileri

-Platin Sarısı Saç Rengi: Platin sarısı bu sene daha önce olmadığı kadar popüler. Özellikle bal sarısı gibi renklerden ziyade çok daha açık tonda platin sarısı tercih ediliyor. Platin sarısı her ten rengine uyum sağlamayan bir renk olduğu için bu seçimi dikkatli yapmanız gerekli.

Platin Sarısı Saçlara Sahip Olmanın İncelikleri

Platin Sarısı Saçlar

-Kahverengi Saç Rengi: Kahverengi saçlar kulağınıza çok sıradan geliyor olabilir ama bu saç rengi doğallığı ile göz doldurmaya devam ediyor. Özellikle kestane ve karamel renkleri çok popüler.

2014 Yılı Kahverengi Saç Trendleri

Balyajlı Saçlar: Balyaj modası fırtına gibi esmeye devam ediyor. Balyajı çeşitli renklerle uygulamak mümkün ama özelikle kumral saçlara sarı balyaj çok yakışıyor.

2014 Yılı Balyajlı Saç Modelleri

-Bronde Saç Rengi: Kahverengi saç üzerine sarı renk tonlarının eklenmesiyle elde edilen ve kahverengi ile sarı arasında bir renk olan bronde 2007 yılından bu yana moda olmaya devam ediyor.

2014 Yılı Bronde Saç Modelleri

Gül Sarısı Saç Rengi: Gül sarısı da bu yılın en gözde renklerinden. Adı her ne kadar gül sarısı olsa da kızıla çalan bu rengi kullanmayı düşünüyorsanız ten renginize yakışacağından emin olduktan sonra saçınızı boyatın.

Gül Sarısı Saç Rengi

Yoğun Kızıl Saç Rengi: Son derece iddialı bir renk olan yoğun kızıl da bu yılın moda saç renkleri arasında yerini alıyor. Kızıl her cilt rengine uyum sağlayan bir renk olmakla beraber kullanacağınız kızıl tonunu dikkatli seçmeniz gerek.

Yoğun Kızıl Saçlar

Bir önceki yazımız olan Yoğun Kızıl Saçlar başlıklı makalemizde kızıl saç rengi, kızıl saç tonları ve yoğun kızıl saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad