2014 Sonbahar Saç Trendleri

Yaz aylarının bitip sonbaharın gelmesiyle birlikte gardrobunuzla birlikte saçlarınızı da değiştirmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız 2014 yılı sonbahar saç trendlerinden birini seçebilirsiniz.

Gri Saçlar

Gri Saçlar

1-Gri Saçlar

Beyaza çalan platin sarısı son yıllarda çok moda olmuştu. Şimdilerde ise koyu renk saçların arasına gri gölgeler çok moda oldu. Koyu renk makyajla harika görünen bu modern saç rengini bu sonbahar çok sık görecek gibi duruyoruz.

sombre

sombre

2-Sombre

Son yılların en moda saç renklerinden biri kuşkusuz ombreydi. Saçların birkaç ton açık renginin saç uçlarına doğru boyanmasıyla oluşan ombre artık popülerliğini kaybediyor gibi. Yerini ise sombre alıyor. Sombre, ombreye göre çok daha ince boyanmış ve saç uçlarında daha açık bir renk uygulanmasıyla oluşuyor. Jessica Biel sombreyi kendisine en çok yakıştıran ünlülerden biri.

platin sarısı

platin sarısı

3-Platin Sarısı

Sonbahar ve kış aylarında kadınlar saçlarını daha koyu renklere boyatmayı tercih etseler de platin sarısı hala çok popüler bir trend. Koyu renk kaşlar ve koyu renk bir rujla çok havalı duruyor.

Saç Örgüsü

Saç Örgüsü

4-Saç Örgüsü

New York Moda Haftasında Givenchy gibi markaların defilelerinde yer alan modellerin saçları ya sıkı bir şekilde örülmüş ya da gevşek balık kuyruğu modelleri yapılmıştı. Buradan da örgü modellerinin çok trend olacağını söylememiz mümkün.

Ortadan Ayrılmış Saçlar

Ortadan Ayrılmış Saçlar

5-Ortadan Ayrılmış Saçlar

Sonbahar sezonunda ister alçak bir saç örgüsü ister topuz yapın saçınızı mutlaka ortadan ayırın. Bu sezonun en trend saçları ortadan ayrılmış saç modelleri.

Bir önceki yazımız olan Atkuyruğu Modeli başlıklı makalemizde at kuyruğu saç modeli, atkuyrukları ve saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad