2015 Sonbahar-Kış Saç Modası

2015 Sonbahar-Kış Saç Modası

2014’ün sonlarına doğru ilerlerken kadınların gözü 2015 saç modasına düştü bile. 2015 makyaj ve saç modasına dair en çok merak edilen ayrıntılardan birisi şüphesiz 2015 saç modelleri oldu. Şimdiden 2015’in en moda saç kesimi ve saç rengini merak eden kadınlar araştırmalara çoktan başladı. Paris moda haftasından ve ünlü saç tasarımcıların verdiği bilgiler ışığında 2015 saç modelleri, en moda saç rengi ve saç kesimini sizler araştırdık.

2015 Sonbahar-Kış sezonunda saç modasına baktığımızda agresif ama bir o kadar sade, doğal saçlar görüyoruz. En moda saç rengine baktığımızda ise şeftali çekirdeğinden esinlenilen renklerle karşılaşmak olası gibi görülüyor.

2015 saç modasında en çok tercih edilecek saç renkleri; şeftali çekirdeğinden esinlenilen dora sarılar, saç modasında her zaman vazgeçilmeyen renk olan tatlı parlak granit kahveler ve soğuk bej ve de gri renkler olacak. Saç rengi kadını bambaşka bir havaya sokan çok önemli bir ayrıntı o yüzden size en çok yakışacak 2015’in en moda saç rengini şimdiden belirlemelisiniz.

2015 saç modellerine baktığımızda ise üzerinde uğraşılmamış,agresif ve bir o kadar da doğal saçlar ön plana çıkacak. Bu sene olduğu gibi yine romantik ve bohem örgüler gözde olacak. Bunu elbette balerin topuzlar izleyecektir. Ayrıca tepeden öyle gelişigüzel toplanmış topuzlar da 2015 saç modellerinde en çok tercih edilecek saç modellerinden olacak.

Bir önceki yazımız olan 2014 Sonbahar Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2014 saç trendleri, gri saçlar ve ombre hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad