5 Dakikada Dalgalı Saç Modeli Nasıl Yapılır?

5 Dakikada Dalgalı Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Dışarı çıkmanız gerekiyorsa ancak hazırlanmak için yeterli vaktiniz yoksa bu yazımız tam size göre. Yazımızı okuyarak ve videomuzu izleyerek 5 dakikada nasıl dalgalı saç modeli yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu saç modeli için ihtiyacınız olan en önemli şey fazla kalın olmayan bir saç maşası. Bunun dışında saç fırçası, kelebek toka, tel toka ve saç spreyi yeterli olacak. Saç maşası ne kadar ince ve saçınızdan alacağınız tutamlar ne kadar kalın olursa saçınızdaki dalgalar o derece iri olacaktır. İlk olarak saçlarınızı fırçalayın. Sonra saçlarınızı sağ ve sol olmak üzere ikiye ayırın. Saçınızdan aldığınız kalın bir tutamı maşaya sararak 10-15 saniye kadar gergin bir şekilde bekletin. Saçınızı bırakırken buklenin dağılmamasına dikkat edin. Aynı işlemi tüm saçınıza uygulayın. Daha sonra saçınıza saç spreyi sıkın. Bukleleri parmaklarınız yardımıyla açın. Bu sayede saçlarınızın dalgası daha doğal duracak. Saçlarınızın çalışırken önünüze düşmemesi için saçınızın önünden küçük bir tutam alarak başınızın arkasında tel toka ile tutturun.  Saçlarınız hazır!

Kolay saç modelleri

Kolay saç modelleri

 

Saç modelleri

Saç modelleri

 

Dalgalı saç modeli

Dalgalı saç modeli

 

 

 

Dalgalı Saç Modeli Video:

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad