Atkuyruğu Modeli

Yaz aylarının vazgeçilmez saç modellerinden biri olan atkuyruğu günü ve geceyi kurtaran en harika saç modellerinden bir tanesidir. Moda haftalarında kullanılan atkuyruğu modeli pek çok ünlü tarafından kullanılmaya başlandı bile. Valentino, TalbotRunhof ve Lanvin’in bu seneki defilelerinde kullanılan atkuyruğu modellerine bir göz atabilirsiniz. Hafife alınmayacak kadar çok çeşide sahip atkuyruğu saç modelleri özellikle yaz aylarının sıcağı ve neminden bunalan kadınların en büyük kurtarıcısıdır. Uzun ya da kısa saçlarınız sizi bunaltıyor mu? O halde hemen size en çok yakışan atkuyruğu saç modelini saçınıza uygulayın. Sıcak yaz günlerinde hem enseniz nefes alsın hem de şıklığınızı korumaya devam edin.

Attkuyruğu saç modelini kullanabilmeniz için saç tipinizin hiçbir önemi yoktur. İster kalın telli ister ince telli saçlara sahip olun mutlaka sizin içinde bir atkuyruğu saç modeli vardır. 2015 saç modasında çok göreceğiniz saç modellerinden biriside atkuyruğu modelleridir. İsterseniz çok düzgün bir saç modeliyle saçlarınızı sımsıkı toplayabilirs ya da dağınık bir atkuyruğu tercih edebilirsiniz.  Dağınık atkuyruğu modeli sizi daha salaş ve çekici gösterebilir. Atkuyruğunu tepeden yapabileceğiniz gibi moda haftalarından büyük markaların kullandığı saç modellerindeki gibi enseden düz bir şekilde de yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz atkuyruğu saç modelini seçerek yazı daha serin geçirmek sizin elinizde.

Bir önceki yazımız olan Salık Gelin Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelin saç modelleri, gelin saç modelleri ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad