Bal Sarısı Saçlı Ünlüler

Bal Sarısı Saçlı Ünlüler

Sarı saç rengi kadınların çok sevdiği, sıklıkla kullanmayı tercih ettiği saç renkleri arasında yer alıyor. Çok dikkat çekici bir renk olan sarı saç renginin platin sarısı, çilek sarısı, beyaz sarı, gül sarısı gibi pek çok tonu mevcut. Bu yazımızda sizlerle en bal sarısı saç rengine sahip olduğunu düşündüğümüz ünlüleri paylaşmak istedik.

bal sarısı

bal sarısı

Beyonce: Saçları yoğun bir şekilde bal sarısı ile gölgelendirilmiş olan Beyonce, kendi tenine yakışan saç rengi seçimi konusunda çok başarılı. Ünlü şarkıcıya düz ya da dalgalı tüm saç modelleri çok yakışıyor.

bal sarısı saç

bal sarısı saç

Jennifer Aniston: Ünlü oyuncu her zaman olduğu gibi saç rengini kendine yakıştırmış. Jennifer Aniston’ın saçları karamel ve bal sarısı renklerinden oluşmakta.

bal sarısı saçlar

bal sarısı saçlar

Jennifer Lopez: Ünlü şarkıcı uzun bir süredir kahverengi temel üzerine renklendirilmiş saç renklerini kullanıyor. Bu seferki tercihi bal sarısından yana olmuş ve son derece başarılı bir seçim.

bal sarısı saç rengi

bal sarısı saç rengi

Claire Danes: Homeland dizisinin başarılı oyuncusu bal sarısı saç rengini kendini yakıştırma konusunda da son derece başarılı.

bal sarısı saç renkleri

bal sarısı saç renkleri

Jessica Alba: Ünlü oyuncu Jessica Alba’yı genellikle kahverengi saç rengi görmeye alışığız. Ama bal sarısı saç rengi ünlü oyuncuya çok yakışmış. Siz ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Marilyn Monroe ve Sarı Saçları başlıklı makalemizde altın sarısı saç rengi, bal sarısı saç rengi ve beyaz sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad