Bandana ile Dalgalı Saç Modeli Yapımı

Bandana ile Dalgalı Saç Modeli Yapımı

Saçlarınıza düzleştirici ve maşa ile şekil vermek istemiyorsanız bandana ile saç yapımı tam size göre. Hem saçınızın yüksek ısıdan dolayı zarar görmesine engel olmuş hem de kolaylıkla harika bir saç modeline kavuşmuş olacaksınız. Üstelik de çok kısa süre içerisinde.

Önce saçlarınızı fırçalayarak işe başlamanız gerekiyor. Fırçaladıktan sonra saçınızı önce ortadan ikiye ayırın. Sonra ayırdığınız parçaları tekrar ikiye ayırın. Su şişesi ile önce saçlarınızı hafifçe nemlendirin sonra da bandana ile örer gibi saçlarınızı bandananın çevresinden dolaştırın ve uçlarını lastik ile bağlayın. Bu işleri saçınızın diğer tutamlarına da uygulayın.

Gece bu şekilde yatın. Ertesi sabah bandanaları çıkarın. Saçlarınızı öne doğru atarak parmaklarınızla dalgaların açılmasını sağlayın. Arzu ederseniz saç spreyi ile dalgaların sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Bir saç bandı ile saçınıza farklı bir hava da katabilirsiniz.

Saç modeli

Saç modeli

Bandana ile saç modeli

Bandana ile saç modeli

Dalgalı saç modeli

Dalgalı saç modeli

 

 

 

 

 

 

 

Bandana ile Dalgalı Saç Yapımı Video:

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Leighton Meester Saç Modelleri başlıklı makalemizde leighton meester saç, leighton meester saç kesimi ve leighton meester saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad