Bob Saç Modelleri 2014

Bob Saç Modelleri 2014

Bob saç modelleri 2014 yılında da moda olmaya devam ediyor. Aralarında Jennifer Aniston’ın da bulunduğu pek çok ünlü uzun saçlarını çene hizasında ya da uzun bob modeli olarak kestirmeye devam ediyor. Peki bu kadar çok sevilen ve kullanılan bob saç modeli nasıl ortaya çıktı? I. Dünya Savaşı sırasında kadınlar çalışmaya başladılar ve böylece saçlarını şekillendirmek için fazla zaman ayıramaz oldular. Kullanımı pratik olan kısa saç modelleri özgürlüğün ve asiliğin simgesi haline geldi. Günümüzde kısa saç modellerinin böyle bir etkisi kalmadı ama bob saç kesimi hala çok sevilen ve çok kullanılan bir model. Ayrıca güzel bir çene çizgisi ve güzel bir boyuna sahip olan herkese de çok yakışıyor. Bob saç modeli kullanmayı düşünüyorsanız size birkaç önerimiz olacak:

-Eğer yuvarlak bir yüz şekliniz varsa kısa bir bob modeli yerine uzun bir bob modeli size daha çok yakışacaktır.

Bob saç modeli en çok orta kalınlıktaki saçlara yakışmaktadır. İnce telli saçlarınız varsa arkada kısa önde uzun katlı bob modeli kestirerek saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

-Bob saç modelinizin harika görünmesini istiyorsanız çok güzel bir saç düzleştiriciye ihtiyacınız olacak. Saçlarınıza zarar vermeyecek kaliteli bir saç düzleştirici almaya

çalışın.

dalgalı bob modeli

dalgalı bob modeli

bob saç kesimi

bob saç kesimi

bob saç modelleri

bob saç modelleri

Bir önceki yazımız olan Beyonce Grammy Ödül Töreni Saç Modeli başlıklı makalemizde saç kesimi, saç renkleri ve ünlülerin saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad