Burgulu Topuz Modeli

 Burgulu Topuz Modeli

Bugün sizlerle yapımı çok kolay olan bir topuz modelini paylaşıyoruz. Bu saç modeli için ihtiyacınız olan şeyler tel toka ve lastik tokadan ibaret. İşte başlıyoruz:

Alın bölgenizin sağ yanından ince bir tutam saç alın ve saçınızı kendi etrafında döndürerek arkaya doğru alın. Daha sonra ikinci bir tutam saçı alın ve aynı şekilde döndürmeye devam edin. Üçüncü ve dördüncü saç tutamlarını da aynı şekilde kendi etrafında döndürün. Bunları yaparken saçınızın gergin ve sıkı durduğundan emin olun. Ense bölgenize kadar aynı şekilde devam edin ve ensenize ulaştığınızda orta bölümde saçlarınızı tel toka ile iyice sabitleyin. Saçınızın artan bölümlerini ters yöne çevirerek uç kısmından ince bir lastik tokayla bağlayın. Aynı işlemleri başınızın sol bölgesi için de uygulayın. Son olarak da lastikle tutturmuş olduğunuz saçlarınızı kendi etrafında döndürün ve birbirine tel tokalarla tutturarak topuz haline getirin. İşte muhteşem bir topuz modeli yapmış oldunuz! Altta bulunan videoyu izleyerek yardım alabilirsiniz.

 Burgulu Topuz Modeli Video:

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad