Düz Saç Kesim Modeli

Bu sene içerisinde de kullanılan düz saç kesim modelleri daha çok omuzlarda biten saç boylarında kalmıştı. Fakat 2015 saç modasında bu boy daha da uzayarak uzun saçlara da yansıyacak gibi görünüyor. Zira düz saç kesimi gelecek sene çok revaçta olacak. Düz saç kesimi keskin bir fön ile dümdüz kullanılmak yerine daha dalgalı ve dağınık bir tarzda kullanılacak. Bohem tarzın ön plana çıkacağı 2015 saç modasında saçlarda örgü havası ise devam edecek. İster upuzun saçlarınızı tamamen düz kestirin isterseniz kısacık, önümüzdeki sene saçlarda düz kesim rüzgarı esecek. Düz saç kesiminizi yine düz ve net bir kakül ile destekleyebilirsiniz.

Düz saç kesiminin kullanımı oldukça meşakkatli olduğundan pek çok kadın tarafından tercih edilmemektedir. Çünkü sürekli fön ya da düzleştirme gereği duyulmaktadır. Ancak önümüzdeki sene tüm bu şeyleri dert etmenize gerek kalmayacak zira saçlarda bohem rüzgarları eşliğinde dağınık ve salaş bir görünüm moda olacak. New York’ta başlayıp Paris’te son bulan moda haftalarından aldığımız haberler ile düz kesim saçların ana hatlarıyla çok fazla göze çarptığını söyleyebiliriz. Büyük markaların 2015 kreasyonlarını destekleyen saç modelleri düz ve daha keskin hatlar ile kullanılmaktadır. Düz kesim saçlarınızı düzleştirici ya da bir maşa yardımı ile hafif dalgalar halinde çok rahat kullanabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı bu yılın modası taçlar ile taçlandırmayı sakın unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Yaz İçin En Moda Saç Renkleri başlıklı makalemizde Çikolata kahveler, Cıvıl cıvıl sarılar ve İki renk hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad