Hacimli Saçlar İçin

Saçlarınıza bir türlü hacim kazandıramadığınız için üzülüyorsanız bu sorununuzdan kurtulmanıza yardımcı olabiliriz. Kolaylıkla yapabileceğiniz birkaç önerimizi uyguladıktan sonra saçlarınızın ne kadar hacimli göründüğüne kendinizde şaşacaksınız.
-Saçlarınızı yıkadıktan sonra başınızı öne doğru eğerek saçlarınızı kurutun. Bu şekilde saç kurutmak biraz zahmetli olabilir ancak saçlarınızın ne kadar hacim kazandığını görünce biraz zahmete değeceğini anlayacaksınız.
-Saçlarınıza hacim kazandırmanın bir diğer yolu ise saç diplerinize uygulayabileceğiniz spreyler. Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulayıp saçlarınız hala ıslakken bu spreyleri saç diplerinize uygulamanız yeterli. Daha sonra saçlarınızı her zaman olduğu gibi kurutabilirsiniz.
-Saçlarınıza krepe yapmakta hacimli durmasını sağlamanın pratik bir yolu. Özellikle saçınızın tepe bölgelerini krepe tarağı kullanarak krepe yaparsanız saçınıza fark edilir derecede hacim kazandırabilirsiniz.
-Saçlarınızı şekillendirdikten sonra saçınız nasıl en hacimli duruyorsa o şekildeyken saç spreyi sıkın. Kullandığınız spreyin hacim verici özelliğe sahip olmasına özen gösterin.
-Son önerimiz ise saçlarınızı katlı olarak kestirmeniz. Katlı saç kesimleri saçları her zaman olduğundan daha hacimli gösterir.

Bir önceki yazımız olan Candice Swanepoel Saç Modelleri başlıklı makalemizde candice swanepoel, topuz modelleri ve uzun saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad