İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Önerileri

İnce Telli Saçlar İçin Şampuan Önerileri

İnce telli saçlar çabuk yağlanmaları, sönük, hacimsiz ve cansız görünmeleri sebebiyle bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Saç köklerindeki yağlanmadan rahatsız olarak saçların her gün yıkanması ise saç diplerindeki nemin yok olmasına ve saçın kepeklenmesine yol açıyor. Ancak ince telli saç yapısına uygun bir şampuan kullanarak bu problemleri en aza indirmek mümkün. Bugünkü yazımızda sizlere ince telli saçlar için şampuan önerilerinde bulunuyoruz.

 Otacı İnce Telli Saçlar İçin Saç Bakım Şampuanı

Saç dökülmesini de önleyici özelliği olan bu şampuan, saçı nemlendirerek saç kırılmalarını da önlüyor. İçeriğindeki bitki özleri ve vitaminlerle saç tellerini sıklaştırarak güçlendiriyor ve saç tellerini kalınlaştırıp sağlamlaştırıyor. Yine içeriğindeki buğday proteini ile saçlara nüfuz ederek saçların onarılmasına yardımcı oluyor.

 Restorex Speed Long İnce Telli ve Yağlı Saçlar için Şampuan

Restorex içeriğindeki Niacinamid ile saç derisindeki sebumu dengeleyici bir etki sağlayarak saçları arındırıyor ve saçlarda dolgunluk oluşmasını yardımcı oluyor.

Komili İnce Telli Saçlar İçin Şampuan

Papatya özlü formülü ile saçları arzulanan düzeyde dolgunluğa kavuşturan Komili Şampuan içeriğindeki zeytinyağı ile saçlara hayat vererek doğal güzelliğine kavuşmasını sağlıyor.

Phytoprogenium Günlük Bakım Şampuanı

Phyto markasının ürettiği bir şampuan olan Phytoprogenium saçlara zarar vermeden saçların temizlenmesini sağlıyor ve saç derisi ve saç dipleri için koruma sağlıyor.

Nature Secrets İnce Telli Saçlar için Biberiye ve Kuş Üzümü Özlü Şampuan

İnce telli saçlara bakım yaparak saçların daha dolgun ve canlı görünmesine yardımcı olan bu şampuanın içeriğinde biberiye ve kuş üzümü özleri bulunmakta.

 L’Oreal Volume Expand Şampuan

İçeriğinde bulunan Mineral CA ile ince telli saçların ağırlaşmadan uzun süre dolgun kalmasını sağlar.

Klorane Badem Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Hacim Verici Şampuan

İçeriğindeki zengin protein ve amino asitler sayesinde saç derisinin güçlenmesine ve saç sağlığının korunmasına yardımcı olan Klorane ince telli saçlar için şampuan saçların hacminin artmasını sağlar.

Paul Mitchell Extra Body Daily Shampoo

İçeriğinde bulunan pantelon ve diğer zengin maddeler sayesinde saçın hacmini arttıran bu şampuan saç tellerinin derinliklerine nüfuz ederek saç tellerini kalınlaştırır. Ayrıca saçlarda parlaklık ve yansıma sağlar.

Quaxine İnce Telli Saçlar İçin Besleyici Şampuan
Defne ve ısırgan otu içeriği ile saçların güçlenmesini ve kalınlaşmasını sağlayan Quaxine Şampuan zayıflamış saç köklerini onarır. Saç ve saç derisini besleyerek yoğunluk ve hacim kazandırır.

Pantene Aqua Light Şampuan

Saçları ağırlaştırmadan güçlendiren Pantene Aqua Light Şampuan saç tellerini ayrı ayrı besleyerek saçları temizleyerek saçlardaki ağırlık hissini ortadan kaldırır.

Yves Rocher İnce Telli Saçlar İçin Hacim Veren Şampuan

Slikon ve paraben içermeyen bu şampuan organik ebegümeci özü yapılandırıcı özelliği ile saçlara hacim ve dayanıklılık katmaktadır.

Kerastase Résistance Bain Volumactive

İnce telli saçların yapısını güçlendiren bu şampuan saça hayat kazandırmakta, saçların kökten itibaren daha güçlü hale gelmesini sağlamakta, esneklik ve parlaklık kazanmaktadır.

Head & Shoulders Ekstra Dolgunluk Şampuanı

İnce saç tellerine dolgunluk kazandıran özel formülü ile saçların kolay şekil almasını sağlayan Head & Shoulders, saçları kalınlaştırırken kepekten de arınmasını sağlar.

Bu yazımızda ince telli saçlar nasıl kalınlaşır sorusuna cevap vermeye ve piyasada bulunan ince telli saçlar için üretilmiş şampuanları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız yararı olur!

 

Bir önceki yazımız olan Saç Uzatmanın Doğal Yolları başlıklı makalemizde kırıklardan kurtulmak, saç ve saç bakım ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad