Kolay ve Çabuk Yapılabilen Saç Modelleri

Kolay ve Çabuk Yapılabilen Saç Modelleri

Eminiz ki sizinde sabah işe ya da okula giderken geç kaldığınız ve hazırlanmak için sadece 10 dakika vaktiniz olduğu zamanlar vardır. Bu yazımızda böyle durumlarda kullanabileceğiniz çok kısa sürede hazırlanabilen saç modelleri ile karşınızdayız.

Yarım Toplu Saç Modeli: Saçınızın tepe kısmından bir tutam saç alarak krepe tarağı ile krepe yapın. Kabarttığınız kısmı burarak tel toka ile tutturun. Saçınızın sol tarafından ince bur tutam saç alarak ve saçı kendi etrafında çevirerek saçınızın arka kısmında tel toka ile sabitleyin. Aynı işlemi saçınızın sağ tarafı içinde uygulayın.

At Kuyruğu: Saçınızı yüksek bir at kuyruğu ve lastik bir toka ile bağlayın. Tokaya yakın kısımdaki saç diplerinizden saçınızı içeri doğru çekin. Uç kısımlarından tel tokalarla tutturarak değişik bir at kuyruğu modeli elde edebilirsiniz.

Yandan Topuz Modeli: Saçınızı yandan at kuyruğu yapın. Topuz tokasını saçınıza geçirerek videoda gösterildiği şekilde saçınızı tokanın içinden geçirerek yandan bir topuz modeli haline getirin. Kenarlardan çıkan tutamları tel toka ile tutturun.

Kolay ve Çabuk Yapılabilen Saç Modelleri Video:

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad