Küt Saç Ombre Modası

Küt Saç Ombre Modası

Çoğu kısa saçlı kadın Ombre modasına uyamayacağını düşünerek bu moda akımının dışında kalmaktadır. Oysa bu düşünce son derece yanlıştır. Çünkü Ombre saç modası her saç rengine ve boyutuna uyarlanabilir türden bir saç modasıdır. Küt saç kesimine sahip kadınların yapması gereken tek şey Ombre tonuna karar vermektir. Gerisi saçlarınıza yansıyan doğal güzellik ve Ombre saç modasına kalmıştır.

Her türlü saç kesim modeline uyarlanabilen Ombre saç modeli kolayca uygulanabilir olması ve uzun süre saçta muhafaza edilmesi nedeniyle birçok ünlü model ve yıldız tarafından hemen benimsenmiştir. Yıldızların kullanımından sonra hızla yayılan ombre saç modası birçok kadının tek tercihi olmuştur. Öyle gösteriyor ki Ombre saç modası daha uzun aylar trend olmaya devam edecektir. Renk tonuna karar vermek için LorealOmbre serisine göz atabilirsiniz.

Küt saçlara sahip olan güzel Fransız oyuncu LAETİTİA CASTA DA, Ombre modasının akımına kapılıp saçlarında çok hafif bir renk geçişi yaparak küt saçlarıyla modaya uyumunu sağlamıştır. Bu haliyle çok hoş duran saçları ünlü oyuncuya çok farklı ve seksi bir hava katmıştır. Sizde küt saçlarınızı bu şekilde bir farklılıkla modaya uyarlamak ve havanızı değiştirmek istiyorsanız mutlaka ombre modasına takılmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Ters Ombre Saç Modası başlıklı makalemizde ombre, ombre saç modası ve Ombre saç nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad