Mila Kunis Saç Modelleri

Mila Kunis Saç Modelleri

Son yıllarda hızlı bir yükselişe geçen Hollywood yıldızı Mila Kunis, birbirinden güzel saç modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bulunduğu her ortama uygun saç modeli seçimiyle dikkat çeken yıldızın en güzel saç modellerinin fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz.

Mila Kunis Bob Kesim

Mila Kunis Bob Kesim

Mila Kunis uzun olan saçlarını önden görünmeyecek şekilde toplayarak bob kesim gibi görünmesini sağlamış. Çok da isabetli olmuş! Genellikle bob saç kesimleri düz saçlara yakışsa da ünlü yıldız dalgalı saçla da gayet güzel durduğunun adeta kanıtlar gibi karşımızda duruyor. Mila Kunis’in uzun saçlarını çok beğensek de bob saç modeli ile görmek de hiç fena fikir değil!

Bob Saç Kesimi

Mila Kunis At Kuyruğu Modeli

Uçları hafifçe dalgalı saçlarını at kuyruğu yapan Mila Kunis, bu saçı gece kıyafetiyle çok güzel taşımayı başarıyor. At kuyruğu modelleri Hollywood yıldızlarının özel gecelerde kullanmayı sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Bilhassa yüksek at kuyruğu modellerini kırmızı halı törenlerinde rastlamaktayız.

Klasik At Kuyruğu Modelleri

Mila Kunis At Kuyruğu Modeli Yapımı

Mila Kunis Topuz Modeli

Mila Kunis Topuz Modeli

Dalgalı saçlarını derin bir şekilde ayırarak son derece şık bir topuz modeli ile karşımıza çıkan Mila Kunis yine son derece göz alıcı. Mila Kunis’in topuz saç modellerini daha sık kullanması gerektiğini düşünüyoruz.

Mila Kunis Düşük Topuz Modeli

 

 

 

Mila Kunis Saç Modelleri

Mila Kunis Saç Modelleri

Ortadan ayırdığı saçlarını dümdüz şekilde kullanan Mila Kunis, makyajıyla göz kamaştırıyor. Düz saç modelleri ünlü yıldızın sıklıkla tercih ettiği saç modelleri arasında yer alıyor. Çok doğal bir görüntü veren bu düz saç modeli gerek günlük hayatta gerekse ödül törenleri ve özel gecelerde pek çok ünlü tarafından tercih ediliyor. Bu saç modeli saç düzleştirici değil saç kurutma makinesi ile yapılabilecek bir model.

Uzun Saç Modelleri

Mila Kunis Saç Modeli

Mila Kunis Saç Modeli

 

İri dalgalı saçlarını serbestçe bırakmış olan Mila Kunis, bu kez saçını biraz daha yandan ayırmayı tercih etmiş. Daha öncede belirttiğimiz gibi, güzel yıldız her saç modelini kendisine yakıştırmayı başarıyor.

Dalgalı Saç Modelleri Foto Galeri

Bir önceki yazımız olan Saç Bandı ile Saç Modeli Yapmanın Yolları başlıklı makalemizde en güzel saç modelleri, krepe tarağı ve pratik saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad