Nicole Kidman Saç Modeli

Nicole Kidman Saç Modeli

2014 Cannes yıldızlarından devam ediyoruz. Senelerin eskitemediği bir yıldız Nicole Kidman’dan bahsedeceğiz. Bu sene Cannes de seçtiği saç modeliyle göz dolduran ünlü yıldız, yaşına ve yüzüne uygun harika bir saç modeliyle karşımıza çıkıyor. Pek çok kadına öncülük etmiş ve çok kez saç modası trendlerine adını yazdırmış biri olarak kendinden emin bir saç modeliyle bize merhaba diyor. Nicole Kidman’ın saç modeli Fransız dokunuşlarını taşıyor, bu açıdan birazda vintage bir saç modeli denilebilir. Kendisine oldukça yakışmış. Ya siz? Sizde bu saç modelini denemek istiyorsanız işte sizin için bazı ipuçları…

Cannes’te Nicole Kidman’ın Saç modeli için;

Öncelikle bu modeli elde edebilmeniz için saçınızın neme doymuş olması gerekmektedir bu yüzden banyoda mutlaka saç kremi kullanmanızı öneririz. Sonra kalın bir fırça yardımıyla saçlarınızı kurutun ve şekillendirin. Fırça yardımıyla Uçlarını hafif kıvırtın. Sonra saçlarını geri doğru alın sadece üst ve ortada kalan kısmı yana doğru alıp tel tokayla sabitleyin. Sonra üzerine sprey sıkın ve hazırsınız. Nicole Kidman kadar büyüleyici saçlara sahip olmak işte bu kadar basit.

Bir önceki yazımız olan 67. Cannes’te Saç Örgüsü Rüzgârı başlıklı makalemizde 2014 saç örgüsü, Blake Lively ve harika saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad