Ombre Saç Modası: Preppy Stiliyle Çok Uyumlu

Genç kızların yoğun ilgisini gören ombre saç modası, özellikle sarışın kızlara çok yakışıyor. Zaten sarı olan saçlarını uçlarına doğru biraz daha açan genç kızlar harika bir görüntü elde ediyor. Eğer uzun sarı saçlara sahipseniz çok şanslısınız ombre saç modası size çok yakışacak. Üstelik bu saç modası cici kıyafetler dediğimiz preppy stiliyle de inanılmaz uyum sağlıyor. İsterseniz preppy stiliyle hanım hanımcık bir tarza sahip olun. İsterseniz yoğun bir makyaj ve daha vamp bir kıyafet tarzıyla çarpıcı bir kadın olmanın keyfini çıkarın. Her iki taraftan ombre saç modeli sizi tamamlayacak ve harika görünmenizi sağlayacak. Vakit kaybetmeden ombre tonunu seçin ve modaya ayak uydurun. Ombre modasıyla renklendirdiğiniz saçlarınızı bir fırça ya da maşa yardımıyla uçlarından kıvırtarak çok rahat şekillendirebilirsiniz. Eminiz bu şekilde saçlarınız size ayrı bir hava katacaktır.

Preppy Stili: Bebe yakaların hâkim olduğu bir stil olan preppy stili içinde dantel detayları da bulunduruyor. Kapitone desenli etekler göze çarpan ayrıntılar arasında, kısaca hanım hanımcık bir görüntü kazandırıyor preppy stili sizlere. Kısa pileli etekleri de unutmayalım tabi.

Ombre Saç Modası

Ombre Saç Modası

Bir önceki yazımız olan Ters Ombre Saç Modası başlıklı makalemizde ombre, ombre saç modası ve Ombre saç nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad