Ombre Saç Modası

2014 saç modasında çılgınlar gibi bir Ombre trendi var. Yıla girer girmez saçlarda renk geçişleri ve ışıltılar hakim olmaya başladı. Bunun adına Ombre dendi. Ombre Saç modası saçın rengine uygun saç geçişleri sunuyor. Bu görüntü saçın renk tonuna uygun olduğundan oldukça doğal ve çarpıcı gözüküyor. Bunun için bir anda bu kadar patlamasına neden olmuş olabilir. Üstelik uzun süreli kullanımı da büyük kolaylık sağlıyor. Yaz ayları için ideal bir saç rengi elde etmeniz için Ombre modası tam size göre… Üstelik Loreal bunun için bir Ombre serisi hazırlamış kendinize en uygun tonu seçip hemen uygulayabilirsiniz.

Yaza tamamen doğal saçlarınızla merhaba demek için sizde kendiniz için en uygun Ombre tonunu seçin. Ve yeni saç modasını çok geçmeden yakalayın. Uzun ya da kısa saçlı olmanız hiç fark etmez siz de Ombre saç modasına ayak uydurabilirsiniz. Saç modası çok hızlı değişen bir alan fakat Ombre saç modası uzun süre zirvedeki yerini koruyacak gibi görünüyor çünkü herkes tarafından çok beğenildi ve hızla yayıldı. Yayılmaya da devam ediyor. Yoksa siz hala Ombre saç tonunuzu seçmediniz mi? Acele edin saçlarınızdan modayı yakalayın.

Bir önceki yazımız olan Nicole Kidman Saç Modeli başlıklı makalemizde Nicole Kidman Saç modelleri, Nicole Kidman saç stili ve Nicole Kidman Saç Stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad