Saç Bandı ile Saç Modeli Yapmanın Yolları

Saçlarınızı dalgalı olarak kullanmayı seviyorsanız saç bandı ile çok kısa bir sürede yapabileceğiniz şık bir saç modeli ile bugün karşınızdayız. Saç maşası, krepe tarağı, saç bandı (arka kısmının elastik olması gerekiyor), birkaç tel toka ve saç spreyi kullanarak kolaylıkla yapabileceğiniz bu model her yaştan kadınlara hitap ediyor.

Öncelikle saçınıza saç maşası ile bukleler yapın. 19 mm lik bir maşa uygun olacaktır. Bukle yaptıktan sonra saçınızın doğal bir görünüme kavuşması için parmaklarınızı buklelerin arasından geçirerek buklelerin açılmasını sağlayın. Dilerseniz bu modeli düz saç ile de yapabilirsiniz ancak dalgalı saçta daha güzel duruyor.

Saç bandını dekoratif kısmı alnınıza elastik kısmı başınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin ve tokalar yardımıyla sabit durmasını sağlayın.

Sağ kulağınızın üzerinden 1,5 cm kalınlığında bir tutam alarak saç bandının elastik kısmının üzerinden ve altından parmaklarınız yardımıyla geçirmeye başlayın. Daha sonra sol kulağınızın üzerinden bir tutam alarak aynı işlemi tekrar edin. Ortada birleştikten sonra saçınızı biraz gevşetin.

Dilerseniz saç spreyi kullanabilirsiniz.

Yapılması çok kolay olan bu pratik saç modeli kısa zamanda favoriniz haline gelecek!

Saç modelleri, saç kesimi modelleri, en güzel saç modelleri, ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Saç bandı ile saç modeli

Saç bandı ile saç modeli

Saç bandı ile saç modellleri

Saç bandı ile saç modellleri

Pratik saç modelleri

Pratik saç modelleri

 

Saç Bandı ile Saç Modeli Videosu:

Bir önceki yazımız olan Kısa Saç Modelleri başlıklı makalemizde kabarık kısa saç, okul için ve saç modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad