Etiketler

Benzer Yazılar

Arkadaşlarınla Paylaş

Saç ile Güzellik

Erkekler ve bayanların dış görünüşünde en belirleyici olan bölgelerin başında saç bölgesi gelmektedir. Saçı güzel olan erkekler de bayanlar da diğer kişilere oranla bir adım daha dikkat çekmektedir.

pixie

pixie

Bayanlar saçlarına genel olarak erkeklere oranla daha çok özen göstermedik. Özellikle saçların uzun olmasından dolayı düzenli olarak saç bakımı yapmak, saçları ile ilgilenmek zorunda olan bayanlar kendilerine en uygun saç modellerini tercih etmeye özen göstermektedir. Saç modelleri yüz güzelliğini tamamlayan en büyük etken olduğu için yüze uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Özellikle saç modelleri seçiminde ülkemizde ve Dünya’da yer alan ünlülerin saç modelleri baz alınarak gidildiğinde güzel sonuçlar alınabilmektedir. Herhangi bir kuaföre gidildiğinde bir modeli aldatmak oldukça zordur. Bunun sonucunda hüsran ile biten saç modelleri oluşabilir. Ancak kuaförünüze bir ünlünün saç modelini görsel olarak gösterdiğinizde sizin de hayalinizdeki saç modeline kavuşmanız daha kolay olacaktır.

yoğun kızıl saçlar

Erkeklerde saç modelleri seçimine bayanlar kadar olmasada özen göstermektedir. Son yıllarda uzun saç modelleri erkekler arasında oldukça yaygındır. 12-18 yaş arası erkeklerde ise Dünya’da bu yaş grubuna hitap eden starlar olan Zayn Malik, Justin Bieber tarzı ünlülerin saç modellerinin kullanımı görülmektedir. Erkeklerde saçlar genel olarak kısa olduğu için kötü bir saç modeli yapılsa da telafisi kolay olacaktır. Ancak bayanların saçlarının uzun olduğu düşünüldüğünde saç modelleri seçiminde oldukça dikkatli olmasını öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad