Saç Modası

 

2014 yılı ile birlikte saç modelleri de yeniden şekilleniyor. 2014 saç modelleri belirlenmesinde her yıl olduğu gibi bu senede ünlülerin etkisi oldukça büyük olacak. Genel itibari ile her yıl moda olan bob saç modelleri, rampa saç modelleri, sezar saç modelleri, kıvırcık saç modelleri bu yıl da gözde modeller arasında yer alacağa benziyor.

Sezar saç kesimi erkek saç modasının en öne çıkan modelleri arasında. Oldukça şık bir görünüşü barındıran bu saç kesim modeli ile birçok ünlü sanatçı ve film yıldızı ile de aynı saç stiline sahip olabilmeniz mümkün. Sezar saç kesimi iyi bir şekilde uygulandığında yüzü de ön plana çıkardığı için genel itibari ile görünüşünüzü daha iyi bir hale getiriyor.

Sitemizde genel olarak moda saçlar konusunda erkek ve bayanlara bilgi vermeye çalışmaktayız. Gülben Ergen saç modelleri, Hülya Avşar saç modelleri, Deniz çakır saç modelleri gibi ülkemizde saçları ile idol haline gelmiş sanatçılarımızın yanı sıra Justin Bieber saç modeli, Zayn Malik saç modeli gibi erkekler arasında popüler alan saç stillerini de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Saç Modelinden Sıkılanlar İçin Öneriler başlıklı makalemizde dağınık topuz, Dalgalı saç modelleri ve kelebek toka hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad