Saçlarınızı Yıkayamadığınızda Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Saçlarınızı Yıkayamadığınızda Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Bazı günler saçlarınızı yıkayamadığınız için ne yapacağınızı şaşırıyor olabilirsiniz. İşte böyle zamanlar için bazı saç modelleri kurtarıcı görevi üstlenebiliyor. Bu yazımızda sizlerle bu saç modellerini paylaşıyoruz.

Dağınık Topuz

Saçlarınızı yıkayamadığınız günler için en kolay saç modeli dağınık topuzdur. Dağınık topuz yapmanın pek çok farklı yöntemi var. Sitemizde bulabileceğiniz videolardan faydalanarak nasıl dağınık topuz yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Saç Örgüsü

Saç örgüsü bu sene moda olan saç stilleri arasında yer alıyor. Eğer saçlarınızı yıkayamadıysanız güzel bir saç örgüsüyle hem saçlarınızın kötü görünmesini engellemiş hem de modayı takip etmiş olacaksınız.

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri saçlar kirliyken uygulanabilecek en güzel modellerden. Düz saçlarda saçların kirli olduğu daha fazla belli oluyorken dalgalı saçlarda bu durum tam tersine dönüyor, saçlar çok daha kolay şekilleniyor.

Saç Bandı ile Saç Modelleri

Saçlarınızın temiz olmadığı günler için saç bantları harika çözümler sunuyor. Özellikle kalın bir saç bandı ile saçlarınızın ön kısmını kapatırsanız saçlarınız yağlı olduğu hiç belli olmayacaktır. Saçınızın arka kısmını da biraz krepe yaparak kabartabilirsiniz.

At Kuyruğu

At kuyruğu modelleri de kirli saçlar için uygun modeller arasında yer alıyor. At kuyruğunu odak noktası haline getiren bu model dikkati saçlarınızın kirli kısımlarından uzaklaştırmış oluyor.

Eşarp ya da Bandana ile Saç Modelleri

Saçlarınız kirliyse ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız bir eşarp ya da bandana ile saçlarınızı saç bandında olduğu şekilde toplayabilirsiniz. Böylelikle kirli kısımlar altta kalmış olur. Ayrıca bohem bir görüntüye de sahip olursunuz.

Kuru Şampuan Kullanımı

Kuru şampuan belki de kirli saçlar için piyasaya sürülmüş en güzel ürün. Eğer hala denemediyseniz bir an önce bir tane edinin. Kuru şampuanı kutunun üzerinde yazılı talimatlara göre kullanın. Kullandıktan sonra saçınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Kaküllü Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 kahküllü saç modelleri, 2014 saç modası ve 2014 saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad