Saçlarınızın Tertemiz Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Saçlarınızın Tertemiz Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Saç temizliği sizin için çok önemli mi? Peki saçlarınızı yıkamak için hep aynı şampuanı mı kullanıyorsunuz? Bazı uzmanlar sürekli aynı şampuanı kullanmanın saçlar bu şampuana alıştığı için artık yeterince yararlı olmadığını, bu yüzden de her şampuan şişesi bittiğinde yeni bir şampuan kullanılması gerektiğini söylüyorlar. Başka uzmanlar ise böyle bir şey olmadığını, saçların şampuana alışması gibi bir şey olamayacağını ileri sürüyorlar. Bu görüşlere inanıp inanmamayı size bırakıyoruz. Ama size vereceğimiz ipucu sayesinde hem farklı şampuanları denemiş hem de saçlarınızın aynı anda birden fazla şampuandan faydalanmış olmasını sağlayacaksınız.

Marketten büyük pompalı bir şişe alarak işe başlayabilirsiniz. Sonra da farklı niteliklere sahip dört şampuanı her biri şişenin dörtte biri oranında olacak şekilde şişeye doldurun. Böylelikle saçlarınız hem tertemiz olacak, hem de bu dört şampuanın özelliklerinden aynı anda faydalanacak. Kullandığınız andan itibaren tertemiz ve hacimli saçlar sizi bekliyor!

Bir önceki yazımız olan Evde Fön Çekme başlıklı makalemizde evde fön, evde fön nasıl yapılır ve fön çektirme hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad