Vanessa Hudgens’ın Yandan At Kuyruğu Modeli Nasıl Yapılır?

Vanessa Hudgens’ın Yandan At Kuyruğu Modeli Nasıl Yapılır?

Bugün sizlerle ünlü oyuncu ve şarkıcı Vanessa Hudgens’dan esinlenen yandan at kuyruğu modeli yapımını paylaşıyoruz. Yapımı oldukça basit olan bu model için ihtiyacınız olanlar saç fırçası, kalın bir saç maşası ve birkaç tel tokadan ibaret. Altta bulunan videoyu izleyerek modelin nasıl yapıldığını kendinizde görebilirsiniz.

Öncelikle saçlarımızı fırçalıyoruz. Fırçaladıktan sonra saçımızdan bazı tutamları alarak saç maşası ile dalgalar yapıyoruz. Tüm saçlarınızı dalgalı hale getirmenize gerek yok. Sadece bazı tutamlar yeterli olacaktır. Daha sonra ortaya çıkan bukleleri parmaklarımız yardımıyla açarak daha yumuşak bukleler haline getiriyoruz. Saçımızın ense bölümünden aldığımız uzun bir tutam saçı saçımızın kalanının orta bölümünden iki ya da üç kez dolaştırdıktan sonra saçın arka bölümünde tel tokalar yardımı ile tutturuyoruz. Son olarak ise saçlarımızın çok gevşek durmaması için saçımızın arka kısmında kalan bölümleri de tel tokalar ile tutturuyoruz. Yandan at kuyruğunuz hazır. Bu harika saç modeli ile tüm bakışlar üzerinize çevrilecek!

saç modelleri

saç modelleri

saç modeli

saç modeli

yandan at kuyruğu modeli

yandan at kuyruğu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yandan At Kuyruğu Saç Modelleri Foto Galeri

Yandan At Kuyruğu Modeli Video:

 

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad