Yaz İçin En Moda Saç Renkleri

Yaz aylarına girdiğimiz şu sıcak günlerde güneşin ışıltısını daha iyi yansıtabilmek adına sizin için bu yazın en moda saç renklerini belirledik. Sizde ten rengine ve yansıtmak istediğiniz enerjiye göre içlerinden birini seçip yaz için bir değişiklik yapabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz yazın en moda saç renkleri…

  • Muhteşem Kızıllar

Saç rengi olarak kızılı seçmek çok iddialı bir seçim yapmak demektir. Bu da iddialı kadınların göze alabileceği bir risktir. Ama yakışan içinde harika bir tercih olabilir. Bu yazın en moda renklerinden biri de kızıldır. Cannes’in muhteşem kızıllarına baktığımızda Barbara Palvin ve KristenStewart’ı görüyoruz. Havalı seksi ve yeterince sofistik saçlar…

  • Pastel güzellik

Geçen yıl oldukça popüler olan pastel renkte saçlar bu yılda popülerliğini koruyor. Ve daha da farklı şekillerde göze çarpacak gibi görünüyor. SiennaMiller’da gördüğümüz pastel tonlar sarı saçlarının uçlarına doğru renk açılımları ile klasik bir ombre modeli çiziyor.

  • Cıvıl cıvıl sarılar

Yaz ayları geldiği zaman saçlar birer birer ton ton açılır ve sarıya dönüş başlar. O yüzden yaz aylarının vazgeçilmez saç rengi sarılardır. Seksi sarılara DoutzenKroes’u örnek gösterebiliriz. Saçlarındaki altın sarısı ombreler ile harika görünüyor.

  • Çikolata kahveler

Yaz aylarında bakırın al tonlarını içeren bir kahveyle güneşi çok iyi yansıtacağınız kesin.Amfar Galasına katılan güzel Bianca Balti saçlarında kızıl kahveyi tercih etmiş. Çokta yakışmış, sizdeBalti gibi kahvelere bürünüp doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

  • İki renk

Tek renk saç stillerinden sıkılanlardan biriyseniz size en büyük örnek olarak Seksi şarkıcı Jennifer Lopez’i gösterebiliriz. Sarı ve kahve ombre tonlarıyla harika renk geçişleriyle düz renklere oranla çok daha farklı bir saç rengi katıyor. Düz renklerden sıkılanlar için ombre tonları harika bir alternatif oluşturuyor.

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Moda Saç Renkleri

Bir önceki yazımız olan Renkli Saçlar başlıklı makalemizde renkli saç, renkli saç modesı ve renkli saç nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad