Yaz İçin Harika Saç Modeli Tüyoları

Yaz geldi. Plajlar sahiller dolup taşıyor. Tamam, belki daha tatile gidemediniz, çalışmaya devam ediyor olabilirsiniz. Ama biraz durun. Yaz geldi her yere yaz geldi!  Bu yeni mevsimi saçlarınızda duyurmak için daha ne bekliyorsunuz. Size çok iyi gelecek yazın habercisi harika saç modellerini sizler için derledik. Saçınıza yapacağınız küçük rötuşlarla caddelerde sokaklar da ya kumsalda ışıl ışıl parlayacaksınız. İşte yazın saç modelleri;

  • Saç Örgüsü Modeli; İlk olarak elbette 2014’ün vazgeçilmez saç modeli saç örgüsü ile başlayalım. Bu yılCannes’e de damgasını vuran saç örgüsü modelleri, yazın en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Ve sizi bulunduğunuz yerin yıldızı yapmaya yetecek güzelliktedir. Saç örgüleri saçınızı güneşin ve kumun olumsuz etkilerinden de korumaya yardımcı olacaktır. Ayrıca duştan sonra öylesine ördüğünüz saçlarınız sonrasında su dalgasına kavuşacaklar bu da size çok ayrı bir hava katacaktır.
  • Rastgele Yapılan Topuz modeli;  sıcak yaz aylarında zaten nefes almak zorken ensenize değen saçlarınıza bir çare bulamıyor musunuz? Topladığınızda kendinizi çirkin hissetmenize gerek yok. Gayet şık bir dağınık topuz yaparak günü kurtarabilir kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Rastgele toplayacağınız bir topuz ya da bir atkuyruğu ensenizin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Lastikle topladığınız saçınızı etrafına bir tutam saç sararak kapatabilir çok daha hoş bir görüntü kazanabilirsiniz.
  • Seksi güzellik modeli; hepiniz denizden çıktıktan sonra kendiliğinden kuruyan saçlarınızın güzelliğini fark etmişsinizdir. İşte bu doğal seksiliği uğraşılmadan kazanabilmek için banyodan sonra ellerinizle tutam tutam saçlarınızı yuvarlayarak elde edebilirsiniz.
  • Şapka sığınağı modeli; sıcak yaz günlerinde saçlarınızı güneşin olumsuz etkilerinden kurtarmak için şapka takabilirsiniz. Üzerinize uygun, modern şapkalar havanızı hemen değiştirecektir. Kasket tarzı şapkaları ters takıp saçlarınızı dağınık bıraktığınızda çok seksi bir görüntüye sahip olacağınız kesin.
  • Islak görünümlü saç modeli; ıslak jöleler ile kolayca elde edebileceğiniz bu görüntü size harika bir hava kazandıracaktır.

 

 

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Yaz Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Ters Ombre Saç Modası başlıklı makalemizde ombre, ombre saç modası ve Ombre saç nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad