Yeni Anneler İçin Saç Modeli Önerileri

Yeni Anneler İçin Saç Modeli Önerileri

Yeni anne olmuş kadınların kendilerine bakmak için yeterince vakit ayıramadıkları herkes tarafından bilinen bir gerçek. Zira bebeklerinin bakımını gerçekleştirmek için hem çok zaman ayırmak zorunda kalıyorlar hem de uykularından fedakârlık ediyorlar. Böyle bir durumdayken her gün değişik bir saç modeli yapmak anneler için neredeyse imkânsız. Bu yüzden bakımı ve şekillendirmesi kolay saç modellerini tercih etmek en iyisi. Bu yazımızda sizler için saç modeli önerilerimizi bulabilirsiniz.

pixie saç modeli

pixie saç modeli

-Pixie Saç Modeli: Bu model uzun saçlarını kestirmeye cesareti olan tüm anneler için ideal. Doğum sonrasında hormonlarınıza bağlı olarak saç dökülmesi problemi yaşayabilirsiniz. Uzun saçlarla uğraşmak yerine çok popüler olan pixie saç modelini kullanmayı deneyin. Çok rahat edeceksiniz, çünkü sadece saç spreyi ile bile şekillendirmeniz yeterli.

Pixie Saç Kesimi

topuz modelleri

topuz modelleri

-Topuz Modelleri: Uzun saçlarını kestirmek istemeyen yeni anneler için en iyi çözümlerden biri topuz modelleri. Balerin topuzu gibi farklı topuz modellerini deneyebilir, saçınıza farklı bir hava verebilirsiniz. İlk başlarda yeni modelleri uygulamak biraz zor olsa da zamanla alıştığınızı göreceksiniz.

2014 Yılı En Güzel Topuz Modelleri

örgülü saç modelleri

örgülü saç modelleri

Örgülü Saç Modelleri: Saçlarınızı sürekli çekiştirmekten hoşlanan bir bebeğiniz mi  var? Öyleyse örgülü saç modelleri tam size göre. Üstelik denemekten hoşlanacağınız pek çok örgü modeli mevcut. Bazı modelleri yapmakta başlangıçta zorlansanız bile bir süre pratik yaptıktan sonra çok kolaylaştığını göreceksiniz.

Saç Örgüsü Modelleri

bob saç modelleri

bob saç modelleri

-Bob Saç Modelleri: Eğer düz saçlarınız varsa bob saç modelleri sizin için bulunmaz bir nimet. Çok klas görünen bu modeli şekillendirmekte çok kolay. Kaküllerinizi uzun kestirirseniz zaman zaman değişiklik olsun diye onları örebilir ya da maşa ile kıvırabilirsiniz. Ama bir kez daha hatırlatalım, bu saç modeli bilhassa düz saçlarda harika durmaktadır.

Bob Saç Kesimi

katlı saç modelleri

katlı saç modelleri

Katlı Saç Modelleri: Dalgalı saçlarınız varsa saçlarınızı katlı kestirmek size çok yakışacak. Birkaç kat kesimi saçınıza ayrı bir hava katar ve saçlarınızı şekillendirmek için uğraşmanıza da gerek kalmaz. Katlı saç modelleri kıvırcık saçlarla da rahatlıkla uygulanabilir, ayrıca düz saçlara da çok yakışan bir modeldir. Tabii kuaförünüz yetenekli olduğu sürece.

Katlı Saç Kesimi Modelleri

at kuyruğu modelleri

at kuyruğu modelleri

-At Kuyruğu Modelleri: Modası asla geçmeyen at kuyruğu modelleri muhtemelen en kolay saç modelidir diyebiliriz. Ama tabii ki özenle yapılmış bir at kuyruğundan bahsediyoruz. Saçınızı alelacele yaparsanız yanlardan çıkacak saç tutamları ile salaş bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Klasik At Kuyruğu Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Sarı Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 sarı saç modelleri, miley cyrus saç ve sarı saç hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad