Yeni Saç Rengi Trendleri

Güzellik trendleri de aynı modada olduğu gibi her yıl değişmeyi sürdürüyor. Yaklaşan yaza harika saçlarla merhaba demek için sizde 2017 yılının en moda saç renklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Sezona en uygun saç rengini seçerek harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu yılın en moda saç rengi trendlerini sizler için masaya yatırdık. Yazımızı sonuna kadar okumanız halinde siz de 2017 yılının en moda saç renklerini öğrenebilirsiniz.

Ecaille Tekniği

Gölge özellikle Ombre tutkunları için adeta vazgeçilmezdir. Gölgelerden uzak kalmak istemiyorsanız siz de Ecaille trendini tercih edebilirsiniz. En çok üç farklı tonun birlikte kullanıldığı ecaille tekniği ile doğal bir görünüme sahip olmanız çok kolay. Altın veya kahve gibi tonların tercih edildiği Ecaille tekniği başarılı bir şekilde uygulandığında hayal ettiğiniz mükemmel saçlara kavuşmanız hiçte zor değil.

Dumanlı Sarı Saçlar

Sarı renk birçok kadının tutkuyla bağlı olduğu renkler arasındadır. 2017 saç rengi modasında da dumanlı sarı rengi öne çıkmayı başarmaktadır. Koyu sarı tonlarındaki saçlara bronz karamel veya kum sarısı tarzı tonlarda gölgeler yapılarak saçların ilgi çekici hale gelmesi sağlanmaktadır. Dumanlı sarı çok uzun bir süre daha öne çıkmayı başaracak saç renkleri arasında kendisine yer bulmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Yoğun Kahverengi

Modası hiç eskimeyen saç renklerinden birisi de kahve tonlarıdır. Kahverengi saçlar sonbahar aylarında da kış aylarında da kadınlara fazlasıyla yakışmaktadır. Amanos renginden kestane rengine kadar tüm cilt tonlarına uyum sağlayan yoğun kahve tonlarıyla siz de saçınızı muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Saçlarınızın bir veya iki ton açığını kullanarak saçlarınıza harika bir hareket kazandırabilirsiniz.

Bakır Kızılı

En güzel saç renkleri arasında bakır kızıl da yer almaktadır. Tarçın, altın, turuncu ve kırmızı gibi pek çok renk tonunu içeriğinde barındıran ve özellikle beyaz tenli kadınlara fazlasıyla yakışan bu harikulade saç rengini siz de seçenekleriniz arasında eklemelisiniz. Diğer kızıl renklerine kıyasla çok daha fazla öne çıkan bakır kızılı saçların bakımı ise önem taşıyan bir konudur. Bakır kızılının bakımını doğru şekilde yaparsanız parlayan ve sağlıklı saçlarınızla tüm ilgiyi üzerinizde toplayabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve en moda renkler olarak kabul edilen saç renklerini sizler için mercek altına aldık. Kendinize en çok yakışan saç rengini belirleyebilir ve modaya uyumlu bir saç rengi ile gelen yazı kucaklayabilirsiniz.         

Bir önceki yazımız olan Vazgeçilemeyen Platin Sarısı Saçlar başlıklı makalemizde platin sarısı, saç rengi ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

468 ad